Книжкова виставка Горщиківської сільської бібліотеки: "Покрова свята - покровителько наша!"

Дата: 14.10.2021 15:01

14 жовтня відзначаємо одне з найбільш шанованих в Україні релігійних свят Покрову Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Покрову вважали оберегом українського війська і звертались до неї у молитвах: "Діво Пресвятая - Матір матерів, пригорни до серця всіх своїх синів."

Вшановуючи всіх тих, хто впродовж століть стояв на захисті рідної землі, і тих, хто сьогодні героїчно боронить вільну і незалежну Україну від російського агресора на сході країни в Горщиківській сільській бібліотеці розгорнуто книжкову виставку "Покрова свята - покровителько наша!".

Запрошуємо читачів бібліотеки завітати та ознайомитись з підібраною літературою.