COVID-19

Закликаю жителів Житомирщини вакцинуватися та вберегти своє життя, — Віталій Бунечко під час брифінгу. ВІДЕО

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 08 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що Житомирщина продовжує жити в умовах «червоної» зони епідемічної небезпеки.

13:05 08.11.2021

У центрі масової вакцинації свою консультаційну роботу щодо отримання внутрішнього та міжнародного COVID - сертифікату розпочали працівники Коростенської РДА

Сьогодні, 8 листопада, у місті Коростені в центрі масової вакцинації, що знаходиться по вул. Героїв Небесної Сотні, 18, консультаційну роботу провели працівники Коростенської РДА Олеся Гонгало та Олена Халімончук.

12:03 08.11.2021

Уряд змінив умови отримання COVID-сертифіката про одужання

З наступного тижня невакциновані українці, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, зможуть отримати цифровий COVID-сертифікат про одужання, який дозволятиме упродовж 90-ти діб без обмежень працювати, відвідувати заклади та пересуватись в жовтій та червоній зонах карантину (відповідно до особливостей постанови КМУ № 1236).

14:50 05.11.2021

#ЗупинимоПандемію: рекомендації МОЗ для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади відіграють важливу роль у захисті здоров’я своїх учнів, персоналу та суспільства. МОЗ України інформує, як можна запобігти поширенню респіраторних захворювань, зокрема вірусу SARS-CoV-2.

16:25 04.11.2021

Дитячий COVID-сертифікат у Дії

Дітям від 12 років, які отримали хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати сертифікат у застосунку Дія. Для цього одному з батьків потрібно зайти в Дію і додати свідоцтво про народження дитини. Дивіться відеоінструкцію, як додати: https://bit.ly/3mzaKac.

15:02 04.11.2021

Не зволікайте! Отримайте щеплення, щоб зберегти своє життя! – Віталій Бунечко під час брифінгу. ВІДЕО

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 04 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що протягом тижня рівень захворюваності на COVID-19 в області залишається стабільно високим. Так, в середньому щодня реєструється близько 1 тисячі нових випадків.

14:19 04.11.2021

Фейкова інформація про вакцинацію від COVID-19 спричиняє реальні смерті – офіційна заява МОЗ

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

13:13 04.11.2021

COVID-19: за минулу добу 03 листопада в Житомирській області щеплено більше 9 тисяч осіб

Станом на 04 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 578 892 (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 130 030 (перша доза) та 86 616 (друга доза), вакциною COMIRNATY – 121 047 (перша доза) та 76 462 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA – 44 596 (перша доза) та 42 464 (друга доза), вакциною MODERNA – 30 555 (перша доза) та 29 831 (друга доза), з яких 9 288 – за минулу добу 03 листопада.

11:01 04.11.2021

Віктор Ляшко: У реанімаціях антивакцинаторський дух дуже швидко зникає, а підробні сертифікати не працюють

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко закликає не вірити фейкам, не слухати поради у соцмережах, а користуватись лише перевіреною інформацією на офіційних сторінках Міністерства охорони здоров’я.

09:43 04.11.2021