Українці згуртувалися, щоб допомогти захистити східний фронт: виготовлення "їжачків"
У складні часи, коли наша країна бореться за свою свободу, надзвичайно важливо демонструвати єдність та взаємодопомогу. Саме це й сталося в Горщиківській громаді, де спільними зусиллями жителів та аграріїв було терміново виконано замовлення на виготовлення металевих "їжачків" для посилення обороноздатності України на східному напрямку.12:30 10.06.2024