Районний конкурс на найкраще родинне дерево «Мій родовід – моє коріння»

З давніх-давен існувала така традиція: кожен повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. З кожним членом роду були пов’язані цікаві історії, події. Чим більше людина знала про свій рід, тим довше жила пам'ять про померлих родичів, тим більше берегли й підтримували живих. Тож у нас, українців, завжди існував дуже тісний зв'язок між поколіннями.

09:49 22.04.2024

ТОВ «ГРАНСТОУН». Детальний план

Детальний план території земельної ділянки площею 10,8708га щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності сільської ради розташованої за межами населеного пункту с.Горщик, Коростенського району, Житомирської області, кадастровий номер: 1822381200:02:000:0014 з 11.2 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель, споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код класифікації видів цільового призначення земель – 11.01) з метою передачі в користування

15:02 01.04.2024

До уваги жителів Житомирщини! Запрошуємо на мистецький захід в рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки»

Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що 04 жовтня 2023 року о 13:00 у приміщенні Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбудеться урочистий захід у рамках проєкту Міжнародного вишитого рушника єднання «Цвіт вишиванки».

10:40 26.09.2023