Оголошення

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Триває подача документів для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 071 «Облік і оподаткування», 125 «Кібербезпека».

12:25 31.05.2021

Увага! На Житомирщині з 15 по 18 січня очікується погіршення погодних умов

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області  повідомляє, що з 15 по 18 січня за даними УкрГідрометцентру на всій території Житомирської області очікується погіршення погодних умов.

14:57 15.01.2021

Увага! Очікується ожеледиця!

Відповідно до попередження про небезпечні метеорологічні явища гідрометеорологічної центру України вночі та вранці 23 грудня в більшості західних, Житомирській та Вінницькій областях очікується ожеледь, ожеделиця на дорогах (перший рівень небезпечності, жовтий).

13:48 22.12.2020

Анонс! 8 грудня - онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021»

8 грудня відбудеться онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021», організована напрямом з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

12:05 30.11.2020

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі малюнка для учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурсі шкільної газети для учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».

09:24 16.11.2020

Оголошення про перехід на дистанційне навчання в Горщиківському ліцеї!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з метою недопущення захворювання на коронавірусну інфекцію працівників або здобувачів освіти та виконання рекомендацій, наданих в листі Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», дотримуючись попередніх рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Горщиківський ліцей переходить на дистанційну форму навчання з 13 по 26 жовтня 2020 року.

14:00 13.10.2020

Закликаємо жителів Горщиківської громади берегти чистоту на кладовищах!

Шановні жителі Горщиківської об’єднаної територіальної громади! Силами сільської ради, небайдужих громадян регулярно проводиться прибирання кладовищ. Та, на жаль, є випадки, коли жителі не дотримуються правил поводження з побутовим сміттям і скидають його поблизу огорожі кладовища, де прибрати його технікою надзвичайно складно.

13:00 14.08.2020