На території Горщиківської ОТГ, відбулися святкування присвячені Дню Незалежності України та 95-ї річниці утворення Коростенського району під назвою: «Моя Україна – із сонця краплин, з вінків золотого колосся»

Дата: 28.08.2018 14:30

Фото без опису   24 серпня в село Вигів Горщиківської ОТГ з’їхались делегації установ, підприємств, організацій , сільських рад та депутатського корпусу  району, представники ЗМІ та запрошені гості, щоб в родинному колі відзначити свято українства, свято  народження  району.

Перед початком основних дійств влада району та гості, вшановуючи  пам’ять славного земляка, поклали квіти до пам’ятника гетьману України  Івану Вигівському.