Привітання до ювілейної дати

Дата: 14.01.2020 14:52

Сільський голова  Шишковский Анатолій Петрович та секретар сільської ради Гошко Галина Петрівна привітали ювілярку  Чернецьку Реню Семенівну з   90-річчям!

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Ваш ювілей — черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не похилий вік. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм Вас шановна Реня Семенівна!