З 1 до 4 травня в області діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

Дата: 29.04.2020 11:19

На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Крім того, посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень.

Нагадаємо, що в Коростенському районі відповідно до законодавства запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.