17 травня Україна вшановуватиме пам’ять жертв політичних репресій, усіх тих, хто став жертвою більшовицького режиму

Дата: 17.05.2020 09:00

Цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу” було страчено.  Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

Попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність. Але сьогодні захисники України знову стали на захист свого демократичного європейського вибору, своєї держави. З кожним роком свідків тих трагічних подій меншає, однак нашим завданням є зберегти пам’ять про жертви політичних репресій та не допустити будь-яких проявів тоталітаризму й негуманного відношення до людини у наші дні. Адже честь та гідність людини є тією головною засадою, без якої неможливо будувати вільне та розвинене суспільство.

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Світла їм пам'ять.

Голова Горщиківської сільської ради

Анатолій Шишковський