Інформуємо щодо аварійної ситуації в мережі водопостачання

Дата: 24.05.2020 10:00

Шановні жителі Горщиківської громади, як ми інформували вас раніше, ведуться роботи з ліквідації аварії мережі водопостачання по вул. Садовій, с. Горщик.

23 травня ремонтна бригада на чолі з головою Горщиківської громади Анатолієм Шишковським та директором Горщиківського державного комунального підприємства Олександром Вигівським працювала до 23.00 год.

На жаль, в зв’язку із тим, що близько 60 м труби водопостачання не підлягає ремонту, жителі двох під'їздів по вулиці Садовій, 5 залишились без води.

Сьогодні ремонтною бригадою планується зробити точні заміри пошкодженої труби та вирахувати вартість її заміни.

Дякуємо за ваше розуміння! Ми продовжуємо працювати, щоб як найскоріше забезпечити людей водою.