Конкурс «Мій родовід — моє коріння»

Дата: 28.05.2020 11:01

З давніх-давен існувала традиція: кожен українець повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. І чим більше прародичів ти пам’ятаєш, тим більше у тебе янголів-охоронців.

З нагоди відзначення Дня родини управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації оголошує районний конкурс на найкраще родинне дерево «Мій родовід — моє коріння».

Мета конкурсу – посилення ролі сім’ї у національно-патріотичному вихованні дітей, активізації їх інтересу до історії свого родоводу, шанобливого ставлення до людей старшого віку, зміцнення цікавості молодого покоління до родинних традицій та сімейного коріння.

До участі в конкурсі запрошуються сім’ї, які проживають на території Коростенського району.

За умовами конкурсу потрібно скласти родинне дерево свого роду і гарно його оформити.

Роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:

- актуальність та повнота розкриття теми;

- творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем з відомих робіт, тощо);

- охайність роботи та старанність.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи на окремій табличці (етикетці) зі щільного білого паперу розміром 9*12 см друкованим текстом зазнається: ПІБ, контактний телефон та домашня адреса конкурсанта.

Конкурс проводиться з 18 червня по 02 липня 2020 року. Підведення підсумків відбудеться до 06 липня 2020 р.

Матеріали робіт на участь в конкурсі надавати за адресою: м. Коростень, вул. І. Франка, 5; каб. №11 (відділ сімейної та гендерної політики управління праці та соціального захисту населення Коростенської райдержадміністрації) в строк до 02 липня 16.00 год.

Управління праці та соціального захисту населення

Коростенської районної державної адміністрації