Щиро вітаємо з ювілеєм Ганну Володимирівну Русецьку!

Дата: 28.05.2020 14:00

Сьогодні свій ювілейний день народження - 60 років відзначає прекрасна, чуйна, талановита жінка, жителька с. Боровиця - Ганна Володимирівна Русецька!

Все своє життя вона пропрацювала в культурі, була завідуючою клубом і передала свій досвід, свої вміння, творчий запал доньці Олені.

Нині Ганна Володимирівна за заслуженому відпочинку, проте не сидиться жінці без діла. Активна, добродушна, щира - вона завжди бере активну участь в житті громади.

Сьогодні ми радо вітаємо ювілярку зі святом та бажаємо, щоб на життєвій ниві її оберігав Господь, дарував довгі роки життя в мирі та злагоді з рідними, близькими, друзями, односельцями! Бажаємо хай зозуля накує роки щастя, любові, добра, радості! Зі святом!