Спробуйте дистанційне навчання – освіта може бути цікавою та ефективною!

Дата: 10.06.2020 10:25

Фахівці Коростенського центру зайнятості із задоволенням нададуть всі необхідні консультації стосовно того, як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн - платформ.

Долучайтесь до навчання, звертаючись безпосередньо до кар'єрних радників за телефоном
(04142) 4-25-82
фахівців відділу активної підтримки безробітних за телефоном
(04142) 4-47-30

Перевага перша: доступність

Щоб почати навчання, достатньо просто мати доступ до інтернету. Не треба їхати до іншого міста чи за кордон – навчатися можна вдома у комфортних умовах. Навчання у такому форматі доступне абсолютно всім незалежно від віку, стану здоров'я, соціальної приналежності чи достатку. Фактично, онлайн-освіта є зразком ідеального навчання: всі люди мають однакові можливості та права.

А щоб не шукати навмання, варто скористатися пропозиціями відомих освітніх проектів, наприклад, Coursera. У цьому масштабному онлайн-університеті зареєстровано понад 24 млн користувачів, а свої курси пропонують 149 закладів освіти.

Перевага друга: мобільність

Вчитися онлайн комфортно: ви можете займатися у зручний час і фактично у будь-якому місці.
Онлайн-курси складаються із заздалегідь зафільмованих лекцій, тому ви нічого не пропустите. Проте інколи можуть проводитися вебінари, на яких вже треба бути присутнім. В усіх інших випадках темп та час навчання залежать від особистих вподобань.

Перевага третя: економія часу

Онлайн-освіта дозволяє не їздити зайвий раз на лекції – навчання проходить там, де вам зручно. А заощаджений час можна витратити на щось не менш важливе.

Перевага четверта: економія грошей

Перевага п'ята: прокачування професійних навичок

Навіть спеціалісти з великим досвідом мають час від часу підвищувати свою кваліфікацію чи здобувати нові навички, які допоможуть поліпшити позиції на ринку праці. А отриманий після навчання сертифікат можна сміливо додавати до резюме.