Щиро вітаємо з днем народження Валентина Мурашка!

Дата: 09.07.2020 13:50

Сьогодні ми щиро і сердечно вітаємо з ювілейним днем народження - 50-річчям жителя села Вигів, учасника АТО, сильного, сміливого, справедливого чоловіка Валентина Мурашка!

50 років – це вік великої мудрості, яку накопичив наш ювіляр за минулі роки. Безцінний життєвий досвід, придбаний їм, цінують всі його рідні та близькі люди. Адже наш дорогий іменинник не скупився на добрі поради, і завжди готовий допомогти не тільки словом, але й ділом.

І сьогодні ми хочемо сказати Вам, шановний Валентине Петровичу, величезне спасибі, побажати міцного, козацького здоров’я і довгих років щасливого, безтурботного життя!