14 липня відбулось засідання сорок шостої сесії Горщиківської сільської ради сьомого скликання

Дата: 15.07.2020 11:16

На за сіданні сесії були присутні 8 з 14 депутатів Горщиківської сільської ради. Також запрошувались громадяни та керівники підприємств, установ, організацій, питання стосовно яких були винесені на розгляд.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін щодо складу тендерного комітету з процедур закупівель товарів, робіт і послуг Горщиківської сільської ради.

2. Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації Горщиківської сільської ради.

3. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

5. Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Горщиківської сільської ради на 2021 рік.

6. Про встановлення земельного податку на 2021 рік.

7. Про встановлення ставки транспортного податку на території Горщиківської сільської ради на 2021 рік.

8. Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Горщиківської сільської ради на 2021 рік.

9. Про внесення змін до складу постійної комісії Горщиківської сільської ради з гуманітарних питань (освіти, фізичне виховання, культури, охорона здоров’я та соціальний захист) питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

10. Про внесення змін до складу постійної комісії Горщиківської сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

11. Про обрання голови постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

12. Про виділення коштів на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в с. Горщик.

13. Про внесення змін до бюджету Горщиківської сільської ради на 2020 рік.

14. Земельні питання.

15. Різні питання.

З усіх питань були винесені відповідні рішення.