Роботи з благоустрою: зупинка в с. Горщик. 05.08.2020

Дата: 05.08.2020 13:41

Сьогодні, 5 серпня, в Горщиківській об’єднаній територіальній громаді з власної ініціативи та за підтримки Горщиківської сільської ради соціальними робітниками ОТГ проводяться роботи з благоустрою території, а саме автобусної зупинки с. Горщик.

"Дуже приємно, що в громаді є такі люди, що не словом, а ділом доводять - це наш спільний дім і спільно ми можемо зробити його кращим, чистішим, ошатнішим, красивішим. Люди, що допомогають, відповідально ставляться до облаштування території нашої громади. Я їм особисто дуже вдячний. В свою чергу зазначу, що Горщиківська сільська рада готова надати необхідні матеріали бажаючим долучитись до благородної справи - проведення робіт із благоустрою, наведенню ладу в нашому селі. Гуртом легше!", - прокоментував дані роботи в громаді її голова Анатолій Шишковський.