Шановні працівники будівельної галузі, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Дата: 09.08.2020 11:52

Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя і задоволення оточуючим, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви представники мирної й творчої професії, яка була й залишається однією із самих шанованих і почесних.

Без існування будівельної галузі неможливо уявити розвиток держави. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства.

Щиро бажаємо вам миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети. Нехай вас оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить радість і достаток.

З повагою, голова Горщиківської сілської ради

Анатолій Шишковський