Сердечно вітаємо з днем народження Василя Кашперського!

Дата: 10.08.2020 11:17

Сьогодні свій день народження відзначає надзвичайно чуйна, порядна, співчутлива, вихована людина - Василь Петрович Кашперський.

Відзначимо, що Василь Петрович багато років пропрацювалв на посаді завідуючого відділення соціальної допомоги вдома Теритріального центру обслуговування (надання соціальних послуг Коростенського району), тісно співпрацював з колегами - соціальними працівниками Горщиківської сільської ради, а нині працює в Ушомирській ОТГ.

Ми щиро вітаємо його зі святом та від душі бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, миру, добра, земної радості, успіхів в роботі та в житті, вірних друзів, добрих колег та Божого благословіння! Нехай Ваше добре серце і ваша відверта душа ніколи не знають смутку! Зі святом!