Щодо обов’язку укладення договорів з надання житлово-комунальних послуг та поводження з побутовими відходами

Дата: 17.08.2020 11:51

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Крім того, Закон України «Про відходи» зобов’язує громадян дотримуватись законодавства у сфері поводження з побутовими відходами.

З метою уникнення непорозумінь, а також впорядкування надання житлово-комунальних послуг, просимо громадян укласти договори з надання житлово-комунальних послуг.

Також, з метою запобігання забрудненню довкілля, порушенню екологічних норм, просимо власників та наймачів житлових приміщень, керівників підприємств, установ та організацій до 1 вересня 2020 року укласти договори з Горщиківським ДКП щодо поводження з побутовими відходами.