Щиро і сердечно вітаємо з днем народження Анатолія Шишковського!

Дата: 21.08.2020 08:00

21 серпня свій день народження відзначає відмінний керівник, професіонал своєї справи, людина тверезого розуму і залізної витримки - голова Горщиківської сільської ради Анатолій Петрович Шишковський!

Хороший і мудрий начальник — запорука процвітання громади! Шановний Анатолію Петровичу, в вас присутні всі якості відмінного лідера — відповідальність, строгість і справедливість!

Тож прийміть щирі привітання від імені усієї Горщиківської об’єднаної територальної громади з днем народження! Ми щиро і сердечно сьогодні бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, щоб вистачило на століття, бадьорості духу і тіла, молодого завзяття і відмінного настрою! Матеріального благополуччя, душевного спокою та гармонії! Нехай всі, хто Вам дорогий, будуть здорові та щасливі! Зі святом!