ЗДО "Берізка" зустрів своїх вихованців з яскравими фарбами та гарним настроєм

Дата: 02.09.2020 09:50

Готуючись до нового навчального року в усіх закладах освіти Горщиківської громади були проведені всі необхідні підготовчі роботи та ремонти.

???µ?? ?????????°?????? ????????.

Так, наприклад, старша група "Веселка" ЗДО "Берізка" зустріла своїх вихованців гостинно, радісно та з оновленим інтер’єром, яскравими фарбами та гарним настроєм.

Проведення косметичного ремонту стало можливим завдяки виділенню коштів з Горщиківської сільської ради та напологлевості, відповідальності, вкладеній праці та душі працівників закладу - Тетяни Данильчук, Діани Шейни, Катерини Гонгало, Антоніни Наумович.

Ініціатором оформлення закладу малюнками стала мама дитини, що відвідує садочок, Тетяна Бондар, яка залучила до цієї справи свою племінницю Алісу Пошву.