ЗДО "Берізка" забезпезпечено миючими та дезинфікуючими засобами

Дата: 11.09.2020 11:48

Сьогодні за рахунок коштів Горщиківської сільської ради для закладу дошкільної освіти "Берізка" с. Горщик було закуплено та передано миючі та дезинфікуючі засоби на загальну суму 5200 грн. В умовах карантину це надзвичайно важливе придбання для щоденної роботи персоналу та забезпечення захисту дітей та дорослих від захворювання.

Хотілось би відзначити, що МОЗ України щоденно фіксує збільшення кількості хворих на короновірусну хворобу. Горщиківська сільська рада закликає жителів громади дотримуватись порад лікарів, бути відповідальними відносно свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.