Онлайн книжкова викладка: "Літературний кошик Коростенщини"

Дата: 11.09.2020 13:19

Коростенщина - край багатої і щедрої землі, неповторно мальовничої природи, незліченних природних багатств. Це край, оповитий легендами, що своїм корінням сягає в сиву давнину.

Чорнобривцева Коростенщина здавна була щедрим джерелом творчості, багата талантами земля. Край, що зростив багатьох відомих людей не тільки на Україні, а й далеко за її межами.

Так, піднялась з нашої поліської землі і летить світом пісня Миколи Сингаївського "Чорнобривці". Вона стала справді українською народною піснею, відомою у всьому світі.

У творах письменників-земляків, як у краплині чистої джерельної води, віддзеркалюється історичне минуле і сьогодення, радощі і болі звичайних земляків, тривога про долю села і всієї країни. А ще - безмежна любов до родини, дітей та онуків, яким передають у спадок доброту й щирість свої світлої душі.

З усіх книг, зібраних у кошику, більшість є особисті подарунки авторів нашої книгозбірні.

Горщиківська сільська бібліотека