Звання “Героя-рятувальника 2020 року” отримає юний рятівник з с. Дружбівка

Дата: 17.09.2020 15:00

Сьогодні юний герой, що проживає в селі Дружбівка в Горщиківській громаді, Віктор Іващенко в місті Львові отримає заслужену нагороду особисто з рук Президента України Володимира Зеленського.

Напередодні в дорогу його проводжали голова Горщиківської сільської ради Анатолій Шишковський, в.о. старости сіл Вигів, Краснопіль, Боровиця Микола Мошківський, в.о. старости сіл Давидки, Видень, Дружбівка Володимир Вигівський і, звичайно, рідні хлопцю люди - мама та тітка, односельчани.

"Ми пишаємось Віктором та зичимо йому і надалі бути мужнім, сміливим, впевненим в собі, йти до своєї мети та ніколи не зупинятись на досягнутому!", - відзначає голова Горщиківської сільської ради Анатолій Шишковський.

Нагадаємо, Віктор Іващенко з села Дружбівка вивів стареньку з вогняної пастки і отримав звання “Героя-рятувальника 2020 року”!