Щиро вітаємо з днем народження Петра Володимировича Іскоростенського!

Дата: 20.09.2020 08:17

Сердечно вітаємо з днем народження депутата Горщиківської сільської ради, людину з активною життєвою позицією - Петра Володимировича Іскоростенського!

Бажаємо міцного здоров’я, терпіння, сил, мудрості на роботі та вдома! Будьте завжди в позитивному настрої з посмішкою на обличчі! Нехай джерело Вашої душевної енергії не вичерпується, заповітні мрії здійснюються, а намічені плани завжди виконуються! Миру, добра, злагоди в родині, успіхів в робочих питаннях та в житті!

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Анатолій Шишковський.