Сердечно вітаємо з днем народження Миколу Михайловича Іскоростенського!

Дата: 25.09.2020 09:12

Свою поважну дату - 93-річчя сьогодні відзначає ветеран Другої святової війни, ветеран праці, людина надзвичайної долі з чуйним серцем та відкритою душею, житель села Горщик - Микола Михайлович Іскоростенський.

???°?????????° ???????µ?? ?????µ?????? ?? ?±?????°?¶?????? ???±?µ???????µ ???43580. ???°?»?µ???µ??: ?¦???µ???? | Walldeco

Горщиківська сільська рада, жителі нашої громади щиро і сердечно, з почуттям глибокої поваги вітають сьогодні Миколу Михайловича зі святом та щиро бажають йому міцного здоров’я, тепла та затишку в оселі, земних радостей, мирного неба над головою!

Хай береже Вас Господь і дарує ще багато років в колі найрідніших, найближчих людей!