Запрошуємо жителів Горщиківської громади на виставку "Джутова філігрань"!

Дата: 30.09.2020 08:17

До свого професійного свята - Всукраїнського дня бібліотек - бібліотекар Гощиківської бібліотеки Антоніна Добровольска вдруге проводить виставку своїх робіт в техніці "джутова філігрань".

Вироби ручної роботи завжди унікальні, а якщо виконані в цій техніці, то вони незвичні, красиві, неповторні і чимось схожі з різбленням по дереву.

Що можна зробити зі звичайної мотузки? Завдяки техніці "джутової філіграні" можна зробити чудові візерункові вироби, квіти, абажури, панно, шкатулки, вази, іграшки. Цей новий вид рукоділля вимагає усидчивості, уважності, творчого підходу і результат здивує кожного.

Запрошуємо жителів громади на виставку та знайомство з прекрасним!