Школа місцевого самоврядування запрошує на новий онлайн курс під назвою: “Ми обрали нову владу, що тепер з нею робити?!”

Дата: 09.10.2020 09:49

25 жовтня відбудуться місцеві вибори в Україні. Ми оберемо нову владу і будемо вимушені наступні п'ять років з цією владою миритися, співпрацювати, контролювати її, або намагатися змінити. Вся ця діяльність потребує певних знань, умінь та навичок.

“Школа місцевого самоврядування” пропонує до вашої уваги новий онлайн курс під назвою: “Ми обрали нову владу, що тепер з нею робити?!”.

У цьому курсі ми розкажемо вам як працює місцева влада, а головне, як вона повинна працювати, чого можна вимагати від свого депутата , а чого не можна, звідки приходять і як витрачаються кошти міського бюджету, як комунікувати з владою, а якщо вона не хоче комунікувати , як на неї впливати та змінювати.

Всі ці, та інші теми ви почуєте від наших викладачів, провідних фахівців в галузі місцевого самоврядування та організації громадської діяльності.

Участь у курсі безкоштовна. Курс відбудеться на онлайн платформі ZOOM.

Для участі треба заповнити анкету за посиланням:

Останній день подання заявок на участь 5 листопада 2020 року.

Посилання на розклад занять курсу: https://docs.google.com/.../1PZqZANKBhF4u4T0WwrSiDsa.../edit

Бажаємо вам свідомого вибору на ваших виборчих дільницях, зустрінемося “за партами” у “Школі місцевого самоврядування” 7 листопада 2020 року.

З повагою, оргвідділ Школа місцевого самоврядування