Як правильно заповнити виборчий бюлетень? ВІДЕО

Дата: 12.10.2020 15:58

На місцевих виборах 25 жовтня виборець отримає відразу кілька бюлетенів. Як правильно заповнити бюлетень з виборів депутатів обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, селищної, сільської ради територіальних громад з кількістю 10 тисяч виборців і більше?

Спочатку обираємо місцеву організацію партії, а потім вписуємо порядковий номер кандидата у депутати (за трафаретом). Все просто! «ЦВК: просвіта» – безкоштовний освітній портал про вибори з онлайн-курсами та просвітніми матеріалами.

Більше матеріалів за посиланням https://cvkpro.com. #МісцевіВибори #ЦВК #бюлетень

Відео розроблено Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES Ukraine), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv).