Рятувальники Коростенщини звертаються до водіїв!!!

Дата: 02.11.2020 20:06

Шановні водії, згідно вимог правил дорожнього руху, у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та спеціальним звуковим сигналом, водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу.

Приємно відзначити те, що на сьогоднішній день, більшість водіїв на території нашого міста та громад дотримуються даних правил. Але, є і такі, котрим кудись потрібно швидше ніж спецтранспорту.

Тому, шановні водії, будьте ввічливими під час руху та пам’ятайте, що в таких випадках від Вас може залежати чиєсь життя.