Щодо участі у вебінарі «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?»

Дата: 11.12.2020 11:20

Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад за співпраці з партнерами 17 грудня 2020 р. о 14 годині проводять вебінар «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?».

Метою вебінару є обговорення основних питань функціонування і розвитку позашкільної освіти у громаді, презентація кращих практик діяльності закладів позашкільної освіти в умовах адміністративно-територіальної реформи.

До участі у вебінарі запрошені представники законодавчої і виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів освіти, громадськість, ЗМІ.

Зареєструватися на захід можна до 13 грудня за посиланням. Лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу на електронну пошту.