Сердечно вітаємо з днем народження Тетяну Андрієвську!

Дата: 12.12.2020 09:29

Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає наша колега - спеціаліст-бухгалтер ІІ категорії Горщиківської сільської ради Тетяна Володимирівна Андрієвська.

Ми щиро вітаємо шановну Тетяну Володимирівну зі святом та від усієї душі бажаємо, щоб і надалі праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Бажаємо ентузіазму, сил і енергії для втілення у життя планів. Бажаємо успіху у всіх починанннях, здійснення найзаповітніших мрій та бажань! Нехай найвищою нагородою завжди буде для Вас людська вдячність і  повага. Нехай усе задумане реалізується!

Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.