В Горщиківському ліцеї відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів

Дата: 18.12.2020 12:55

Сьогодні, 18 грудня, в Горщиківському ліцеї відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів. Учителі обмінялися досвідом щодо планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі НУШ. Переглянули та обговорили презентацію "Мій план інтегрованого навчального дня".

Відвідали відкриті уроки:

• 3-Б клас - урок математики на тему "Обчислення на основі нумерації" - вчитель Дідківська Н.М.
  • 4 клас - інтегрований урок з математики та природознавства на тему "Материки та океани Землі. Письмове додавання та віднімання багатоцифрових чисел" - вчитель Пахолюк Н.П.

Фото без опису???????

Були дотримані всі вимоги щодо карантину.