Робоча книжка депутата місцевої ради територіальної громади: для депутатів і не тільки

Дата: 23.12.2020 09:46

Рада Європи у співпраці з Інститутом громадянського суспільства підготували видання «Робоча книжка депутата місцевої ради територіальної громади» (ЗАВАНТАЖИТИ 5 МБ).

Посібник містить практичні поради для депутатів місцевих рад територіальних громад, базовані на кращих практиках місцевого самоврядування та принципах доброго врядування. Тут також розміщено посилання на різні тематичні видання з питань місцевого самоврядування, підготовлені за останні роки, в тому числі за сприяння Ради Європи.

Видання розраховано перш за все на депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, громадських активістів та усіх небайдужих до розвитку територіальних громад України.