Шановні жителі Горщиківської громади!

Дата: 06.01.2021 17:00

Прийміть найщиріші вітання з  Різдвом Христовим! Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у  домівках мир, взаєморозуміння й любов, а Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Зустрічаючи одне з найвеличніших християнських свят - свято Різдва Христового віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу.

Бажаю вам  міцного здоров’я, достатку і Божої благодаті.

Веселих вам  Різдвяних свят! З Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.