"Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя!"

Дата: 15.02.2021 08:33

32 роки тому, останній радянський воїн покинув афганську землю. Завершилась одна з самих трагічних сторінок історії нашого народу - Афганська війна, яка тривала вдвічі довше ніж Друга світова.

З 1979 по 1989 роки через горнило війни пройшли понад 160 тисяч українських воїнів, понад 3000 загинуло.
275 воїнів Коростенщини брали участь у тій війні, 9 жителів Коростенщини так і не повернулися живими.Афганська війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогняними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

В даний час на території Горщиківської ОТГ проживає 6 воїнів-інтернаціоналістів: 4 пройшли Афганістан, 2 - Чехословатчину.

Важливо зберегти пам'ять про ті події, вклонитися тим воїнам, які не повернулися з війни виконуючи свій обов'язок перед Батьківщиною.

Горщиківська сільська бібліотека Горщиківської територіальної громади

Година пам’яті: "Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя!"