Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 21.03.2021 08:33

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша праця - нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Тепло в будинках та установах, охайність і чистота вулиць, надання якісних побутових послуг для мешканців Горщиківської громади — усе це результати вашої щоденної праці. Комунальна сфера працює, як єдиний механізм, справно і злагоджено.

Дякую вам за відповідальність перед людьми, створення достойних умов для комфортного проживання та відпочинку кожному жителю нашої громади.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди. Хай заслужена шана від лучан додасть сил і наснаги на нові здобутки у вашій нелегкій справі!

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.