До вакцинації від короновірусу долучились голова та заступник Горщиківської сільської ради

Дата: 24.03.2021 11:31

Наказом МОЗ України від 11.03.2021 р. № 443 в рамках кампанії з популяризації щеплення проти коронавірусу внесено зміни до Дорожньої карти вакцинації. Зміни регламентують механізм вакцинації публічних і відомих осіб дозами препаратів.

Так, 22 березня в тимчасовому пункті щеплення залишковими дозами проти короновірусу вакциною Astrazeneca (Covishield) вакцинувались голова Горщиківської територіальної громади Олексій Туровський та його заступник Микола Литвинчук.

Варто відзначити, що імунізація в Україні проходить добровільно і безкоштовно. Записатись на вакцинацію можна не лише через застосунок «Дія» або через гарячу лінію, але і через сімейного лікаря або сайт Міністерства охорони здоров'я.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua