В Горщиківській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 31.03.2021 09:25

30 березня в приміщенні Горщиківської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Участь в конкурсі взяли дві учасниці Зоя Миколаївна Сапотніцька та Наталія Андріївна Тертична.

За результами проведення конкурсу начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської сільської ради стала Зоя Миколаївна Сапотніцька.

Щиро вітаємо Зою Миколаївну на новій посаді та бажаємо успішної праці, втілення нових, креативних ідей, досягнення всіх поставлених цілей та задач!