Виробнича нарада у відділі освіти, культури, молоді та спорту. 09.04.2021

Дата: 09.04.2021 14:05

Сьогодні у відділі освіти, культури, молоді та спорту відбулася виробнича нарада, в якій взяли участь працівники культури Горщиківської територіальної громади.

Основним питанням порядку денного було визначення та реалізація роботи в умовах карантину. Начальник відділу Зоя Сапотніцька ознайомила присутніх з новими формами й методами роботи, інноваціями у проведенні культурно-масових заходів в умовах карантинних обмежень.

«Вся робота повинна бути спрямована на задоволення творчих потреб громадян, їх естетичного виховання та збагачення духовного потенціалу», – зауважила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської сільської ради.