Весняна толока в Горщиківській громаді

Дата: 12.04.2021 15:59

За ініціативи Горщиківської громадської організації рибалок і мисливців ,,Сазан" була організована толока. Мета цього заходу - облаштування території зони відпочинку біля озера Нове.

Приємно, що на цей заклик відгукнулося багато односельців, яким не байдуже рідне село, і вони реальними справами роблять все, щоб воно процвітало! Особливу подяку висловлюємо Туровському О.А. та Іскоростенському А.М. за забезпечення транспортом.

Толока давній український звичай. І як і в давнину, у нас теж закінчилося частуванням робітників. Надовго всі запам'ятають смачну уху, веселе товариство і радість спілкування.

Прохання до всіх: цінуйте чужу працю, бережіть природу і прибирайте після свого відпочинку!

Зоя Сапотніцька.