Сердечно вітаємо з днем народження Світлану Саган!

Дата: 13.04.2021 10:30

Сьогодні день народження відзначає надзвичайно приємна людина, надійна колега, чарівна жінка – бухгалтер відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, економічного розвитку та інвестицій Горщиківської сільської ради Світлана Володимирівна Саган.

Від усієї душі, з почуттям глибокої поваги вітаємо сьогодні зі святом Світлану Володимирівну!

Бажаємо їй невичерпної енергії, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, добробуту, щастя, любові, віри, надії в серці та душевного спокою!

Хай поряд з Вами зажди будуть вірні друзі та надійні колеги! Хай ладиться все на роботі і вдома! Хай щоденно у ваше віконечко заглядає ласкаве сонце, а хороші новини додають гарного настрою!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський