Вихованці ЗДО "Берізка" долучились до акції з озелення Горщиківської громади

Дата: 19.04.2021 12:49

Цими днями в Україні проходять різноманітні акції, втілюються проекти з озелення нашої матінки-Землі. Дорослі і малі висаджують в селах і містах, в лісах і на берегах річок, озер сотні, мільйони дерев.

До такого проекту долучилися і в Горщиківській територіальній громаді.

Так сьогодні найменші жителі нашої громади - вихованці ЗДО "Берізка" дуже символічно разом із вихователями висадили ніжні білокорі берізки. В процесі роботи з благоустрою дітки активно допомагали дорослим, цікавились як правильно копати лунки, як садити і, головне, як доглядати за молодими деревцями аби вони виросли великі та красиві.

Такі акції в громаді давно вже є традиційними і повесні до них долучаються всі ті, зто розуміє, що наша Земля - це наш спільний дім. Тож яким він буде квітучим, зеленим і чистим залежить від кожного знас.