Запрошуємо взяти участь в онлайн-конкурсі «Моя МАМА»

Дата: 21.04.2021 17:21

Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

Мамині долоньки найтепліші в світі.
Мамина усмішка так потрібна дітям.
Найдобріше в світі мамине серденько.
Найдорожча, мила, рідна наша ненька.

Так сталося, що в ці дні практично все людство планети мусить зустрічати весняні свята в ізоляції, але це не привід не відзначати таку важливу дату, як День матері.

Тому, з нагоди святкування Дня матері, з метою виховання у дітей любові до мами, почуття вдячності, шанобливого ставлення, поваги, гордості за рідну матусю управлінням соціальної політики Коростенської райдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс «Моя МАМА».

Положення про конкурс

Оргкомітет