Ми зробимо світ кращим! Одягнемо його у кольори життя!

Дата: 22.04.2021 14:32

Сьогодні, у Всесвітній день Матері-Землі учні Горщиківського ліцею долучились до акції з озеленення Горщиківської територіальної громади. Дітьми спільно з викладачами було висаджено близько 20 фруктових дерев та ще більше дерев інших порід. Це маленький, але надзвичайно важливий вклад учнів ліцею, який допоможе дітям зрозуміти, що наша Земля - це наш спільний дім, а зелені насадження - це запорука чистого повітря та краси навколо нас.

Свій екочелендж ліцеїсти назвали "Посади дерево-збережи життя на Землі" та передали його вихованцям ЗДО "Сонечко" с. Вигів.

Вихованці дошкільного навчального закладу в свою чергу за допомогою вихователів сьогодні ж висадили берізки, сосни і декілька фруктових - абрикоси і вишеньки.

"Ми зробимо світ кращим! Одягнемо його у кольори життя!", - говорять діти.

А ми - дорослі маємо підтримати малечу і вийти на акцію з озеленення 24 квітня як і анонсували раніше. Звертаємо увагу, що збір учасників перенесено на 10.00.