Про присвоєння адрес

Коростенського району Житомирської області

від 09 грудня   2020 року

Про  присвоєння адрес

Розглянувши лист Виробничого структурного підрозділу «Коростенське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» про присвоєння адрес,  керуючись ст. 37 п. 11 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти будівлям і спорудам, розташованим у с. Горщик Коростенського району Житомирської області, вулиця Привокзальна, 14 (будівля вокзалу, будівля вагова, будівля туалету, платформа пасажирська, посадочна платформа, рампа відкрита) адресу: с. Горщик, вул. Привокзальна, 14а, Коростенський район Житомирська область.
  2. Присвоїти будівлі посту ЕЦ, розташованому у с. Горщик, вул. Привокзальна, 14, адресу: с. Горщик, вул. Привокзальна, 14б, Коростенський район Житомирська область.
  3. Присвоїти будівлям і спорудам, розташованим у с. Березівка, вулиця Гранітна, 14 (будівля вокзалу, будівля сараю, будівля туалету, платформа посадочна, платформа посадочна) адресу: с. Березівка, вулиця Гранітна, 14а, Коростенський район, Житомирська область.
  4. Присвоїти будівлі посту ЕЦ, розташованому у с. Березівка, вулиця Гранітна, 14, адресу: с. Березівка, вулиця Гранітна, 14б, Коростенський район Житомирська область.
  5. Рекомендувати Виробничому структурному підрозділу «Коростенське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» зареєструвати речові права на вищевказані об’єкти нерухомості.

Сільський голова                              Олексій ТУРОВСЬКИЙ