Горщиківська громада
Житомирська область, Коростенський район

Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, затвердження Положення про Координаційну раду, її склад

Дата: 17.03.2021 18:18
Кількість переглядів: 282

Фото без опису Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: тризуб

УКРАЇНА

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

17.03.2021 року №26

 

Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності,

запобігання та протидії домашньому насильству

 за ознакою статі, протидії торгівлі людьми,

 затвердження Положення про Координаційну раду, її склад

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», Закону України від 20.09.2011 року № 3739-VI «Про протидію торгівлі людьми» із внесеними до нього змінами,  Закону України  від 07.12.2017 №2229-19 «Про запобігання та протидію домашньому насильству», керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Створити Координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

 

2. Затвердити:

2.1. Положення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії   торгівлі людьми (додається).

2.2. Склад Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання і протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії   торгівлі людьми (додається).

 

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за  собою.

 

 

Сільський голова                   Олексій ТУРОВСЬКИЙ 

 

 

Додаток 1

до рішення №26

 від 17.03.2021 року

ПОЛОЖЕННЯ

про Координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі,

 протидії торгівлі людьми

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

 

  1. Координаційна рада з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми (далі - Рада) утворюється рішенням Виконавчого комітету Горщиківської сільської ради.
  2. У своїй  діяльності  Рада  керується   Конституцією   України  та Законами України, указами Президента  України та постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, рішеннями Горщиківської сільської  ради, її Виконавчого комітету, розпорядженнями  сільського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими  актами.

 

 1. МЕТА, ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ

2.1. Рада створюється з метою контролю за дотриманням Конституції України, Закону України “ Про запобігання та протидію домашньому насильству ”  та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства  внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань   «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», Постанови від 24 лютого 2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», забезпечення взаємодії органів та служб, на які покладена система соціальних і спеціальних заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству, торгівлею людьми.

2.2. Основними завданнями та функціями Ради є:

 • розгляд питань, які стосуються  питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі на території Горщиківської сільської ради;
 • участь в розробленні заходів щодо здійснення всебічної допомоги сім’ям, які постраждали від домашнього насильства, або насильства за ознакою статі, запобігання та протидія домашньому насильству на території Горщиківської сільської ради;
 • координація зусиль представників підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, відділів сільської  ради, громадських організацій,  інших служб щодо вирішення проблем запобігання та протидії домашньому насильству на території Горщиківської сільської ради;
 • ініціювання громадського контролю за дотриманням чинного законодавства з питань щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми. 
 • взаємодія державних органів та громадськості з питань щодо усунення причин та умов, сприяючих здійсненню домашнього насилля;
 • надавати закладам та організаціям, окремим громадянам методичну та практичну допомогу, консультації з питань що входять до компетенції координаційної Ради.
 • проводити роз’яснювальну роботу за допомогою засобів масової інформації, підвищувати ефективність діяльності правоохоронних органів у боротьбі з торгівлею людьми;
 • надавати допомогу особам, що  постраждали від торгівлі людьми, зокрема у працевлаштуванні та професійному навчанні;
 • співпрацювати з громадськими організаціями, що проводять діяльність, пов’язану з протидією торгівлі людьми;
 • проводити інформаційно  – просвітницьку роботу  з питань подолання стереотипів щодо ролі жінок і чоловіків у сім’ї та суспільстві, утвердження духовних цінностей, формування відповідального материнства і батьківства, забезпечення гендерного паритету і духовній сфері;
 • проводити конференції, засідання круглих столів, навчальних семінарів, інших масових заходів з питань гендерної рівності на території   Горщиківської сільської  ради.

 

 1. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

 

  1. Раду  очолює  заступник сільського голови згідно розподілу обов’язків.
  2. Персональний склад Ради, зміни та доповнення в склад Ради затверджуються рішенням Виконавчого комітету Горщиківської сільської  ради.
  3. Засідання проводяться відповідно до плану роботи Ради на рік, який затверджує голова Ради, але не рідше ніж один раз на квартал. Позачергові засідання проводяться у разі потреби за рішенням голови Ради.
  4. Засідання Ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів. Члени Ради зобов'язані особисто брати участь у її засіданнях.
  5. Рішення ради приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів ради та оформлюються у вигляді протоколів, рекомендацій, підписаних Головою, або особою, яка головує на засіданні. У випадку рівної кількості голосів голос головуючого на засіданні ради є вирішальним.
  6. Рішення Ради мають рекомендаційний характер.
  7. Організаційно–технічне забезпечення роботи Ради здійснює виконавчий комітет ради.

 

 

Секретар сільської ради              Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА

 

 

Додаток 2

до рішення виконкому

від 17.03.2021 року

      СКЛАД

Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі,

  протидії торгівлі людьми

Горщиківської сільської ради 

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1.

Литвинчук Микола Олександрович

 заступник сільського голови з виробничих питань діяльності

 

2.

Іскоростенська Світлана Павлівна

секретар сільської ради

3.

Максименко Андрій Сергійович

юрист Горщиківської сільської ради

4.

Андрієвська Наталія Сергіївна

начальник у Справах дітей

5.

Гошко Галина Петрівна

директор Центру надання соціальної допомоги

6.

Мельниченко Юлія Вікторівна

сімейний лікар Горщиківської АПМСД №6

7.

Вигівський Володимир Іванович

староста Старостинського округу  Горщиківської сільської ради

8.

Іскоростенський Анатолій Михайлович

Член виконкому   Горщиківської сільської ради

     9.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

 

 

 

     Секретар сільської ради               Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь