У Житомирській області буде створено представництво Ради національних спільнот України

Дата: 29.04.2021 15:08

28 квітня в онлайн-режимі відбулося засідання президії Ради національних спільнот України. Так, від Житомирської області участь у засіданні взяла голова Правління ромських громадських організацій Житомирщини, член Ромської ради України, член Ради представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України Люсія Сачине.

Учасники онлайн-засідання розглянули низку питань, зокрема щодо:

– оновлення та затвердження складу, визначення функцій і розподіл повноважень:

президії Ради;

заступників голови Ради;

членів контрольно-ревізійної комісії Ради;

членів Ради (прийняття та виключення із членів РНСУ);

– удосконалення організаційної структури Ради;

– розробки стратегічного плану діяльності ради на II-III півріччя 2021 року;

– проведення найближчих онлайн-заходів Ради;

– II етапу благоустрою Музею історії етносів України;

– розробки драфту проєкту Закону України «Про національні меншини в Україні»;

– нагородження членів Ради національних спільнот України відзнаками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури та інформаційної політики України, інших державних установ та організацій.

За результатами онлайн-обговорення Рада національних спільнот України вирішила, що у Житомирській області буде створено представництво та внесено пропозицію, щоб його очолила Люсія Сачине.

Нагадаємо, що 14 квітня Житомирська ОДА долучилася до звітно-виборної онлайн-конференції Ради національних спільнот України.