Привітання з Днем пам’яті та примирення і 76-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 08:00

Дорогі учасники, ветерани Другої світової війни! Прийміть сердечні вітання до Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років!

Ідуть роки та час непідвладний над священною пам’яттю народу про все пережите і вистраждане в роки війни, про подвиг солдатів Перемоги, які принесли українському народові та країнам Європи мир і визволення від нацизму.

Війна стала для українців неймовірним горем, найтяжчим випробуванням долі, від якого ще й досі стискаються серця у кожного, хто його пережив. Нема числа жертвам війни та завданим нею матеріальним збиткам.

Земний уклін нашим ветеранам, які зовсім молодими захистили Вітчизну, перемогли нацизм, здобули мир і свободу, самовідданою працею відбудували країну з повоєнних руїн.

Їх приклад зобов’язує теперішнє і прийдешні покоління до мужності та патріотизму, віри у власні сили та можливості, вміння любити Вітчизну та творення добрих справ для блага народу. У нелегкий час зовнішньої військової агресії, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність держави героїзм солдатів Перемоги продовжує сучасне покоління захисників України.

Щиро бажаємо кожному міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, миру та розвитку для України! Зичимо всім нам миру. Бо саме в ці дні гранично ясно, що для країни побажання миру є найголовнішим.

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.