Як записатись в чергу на вакцинацію проти COVID-19? ІНФОГРАФІКА. ВІДЕО

Дата: 11.05.2021 19:02

Станом на 11 травня, від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 28 355 осіб.

Нагадаємо, що в Житомирській області працюють “гарячі лінії” для отримання більш детальної інформації щодо COVID-19.

Зараз в Україні проти COVID-19 вакцинують:

• медиків і працівників закладів охорони здоров’я
  • мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів
  • учасників Операції об’єднаних сил на Сході України
  • соціальних працівників
  • священнослужителів
  • олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році
  • освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)
  • співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників
  • людей віком від 65 років.

Пріоритет надається людям найбільш похилого віку та людям, які мають неінфекційні хронічні захворювання. Зокрема, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання та нирок.

Якщо ви не входите до однієї з цих груп, ви можете записатися до черги на щеплення проти COVID-19 та чекати на повідомлення про початок вакцинації вашої групи.